|   ODŠŤAVOVAČE  |  IONIZÁTORY a ALKALIZÁTORY VODY   |  MLYNČEKY a VLOČKOVAČE  |  ZELENÉ POTRAVINY  | 
   
    Strava.sk| O PORTÁLE | NAPÍŠTE NÁM |                                           Nedeľa 18.3.2018                   Nech je strava vašim liekom (Hippokrates)
    

PREZENTÁCIA PRODUKTOV
SVET POTRAVÍN
Realita v číslach
Katalóg firiem SK
Katalóg firiem CZ
Organizácie
Poradne
Špecializované predajne
Stravovacie zariadenia
Súťaž
Podujatia
Knihy
Časopisy
FILMY
Slovník zdravej výživy
Jedlo pre dušu
Fotogaléria
Charita
Hľadaj >>

eshop VitaLine.sk
i n t e r n e t o v ý   o b c h o d
kamenná predajňa v Martine


Vitalne Karafy a pohare TC Energy

 

    
 "
Zamilovať sa znamená prestať
 porovnávať."
                    Otto Von Bismarck 

 

 
Ajurvedske bylinky Organi India

1. Zápcha - nepravidelné a namáhavé vyprázdňovanie
2.
Ako uviesť do rovnováhy kyseliny a zásady v tele - 1.časť
3. Pohánka - chudobný boháč

 

Gjoji - Kustovnica cinska
 
ako Oblubena stranka OBĽÚBENÚ stránku 

 ako Domovska strankaDOMOVSKÚ stránku

RSS - budte informovani o najnovsich clankoch na portale Strava.sk- čerstvé správy  

   vo Vašej čítačke správ >>
   Odstavovac SANA by Omega

   Odstavovac SANA by Omega

   Odstavovac SANA by Omega   Martinsky vegetariansky MAJALES

   SLNOVRAT festival


Červené morské riasy Plus BIO Pure Planet
Navigácia: PREZENTÁCIA PRODUKTOV > Červené morské riasy Plus BIO Pure PlanetVytlač stránku
 

Červené morské riasy Plus BIO Pure Planet  

Pomáha imunitnej odpovedi tela na celý rad baktérií, plesní a vírusových patogénov. Nutričná podpora pre ľudí trpiacich vírusovými infekciami ako je herpes, vírus chrípky, Epstein-Barrovej vírus a premnoženie kvasiniek Candida.
 
Čo sú červené morské riasy Plus: Cervene morske riasy Plus
 
Červené morské riasy Plus je čisto prírodný výrobok na báze morských rastlín. Nutričná podpora pre tých, ktorí trpia vírusovými infekciami, ako je herpes, virus chrípky, Epstein-Barrovej virus a premnoženie kvasiniek Candida.
 
Prečo ho ponúkame:
 
Pomáha imunitnej odpovedi tela na celý rad baktérií, plesní a vírusových patogénov.
 
Zaujímavosti:
 
V roku 1970 vedci katalogizovali ocánsky rastlinný život a objavili mnoho úžasných zlúčenín jedinečných pre vodný život. Jedny z najprospešnejších oceánskych rastlín sú červené riasy, ktoré upútali pozornosť modernej vedeckej spoločnosti pre vlastnosti podporujúce imunitu. Zdokumentované výsledky preukazujú, že niektoré formy červených rias môžu znížiť tvorbu kolónií vírusu herpes a spomaliť ich schopnosť rozmnožovania. Červené morské riasy Plus od Pure Planet sú kombináciou druhov Gigartina a Dumontacea, dvoch vzácnych druhov označených vedou za najsilnejšiu aktívnu podporu imunity pre ľudí trpiacich vírusovými ochoreniami.
 
História:
 
Keltské národy zbierali červené riasy celé storočia a písomné zmienky o ich používaní v Ázii pochádzajú dokonca z doby pred viac ako 2000 rokmi. Intenzívny výskum antivírusových účinkov červených rias sa začal v polovici sedemdesiatych rokov, kedy boli všetky morské rastliny skúmané pre akékoľvek zložky s farmakologickým využitím. Mnoho čeľadí rias sfarbených dočervena preukázalo schopnosť likvidovať opary. Vedci sa zamerali na dva kmene, ktoré sa zdali byť najúčinnejšie. Volajú sa Dumontaceae a Gigartina.
 
Zmiešané vo vhodnej dávke s bio Spirulínou v prírodnej kapsli sú Červené riasy Plus od Pure Planet najlepšie z najlepších. Mnoho vďačných zákazníkov, trpiacich chronickými vírusovými ochoreniami hovorí, že Červené morské riasy Plus úplne zmenili ich život a prešli na ich užívanie namiesto L-lysínu a rôznych krémov.
 
Odborne sa účinnosť červených rias vysvetluje nasledujúcim spôsobom. Zlúčeniny sulfátových polysacharidov môžu potlačovať rozmnožovanie retrovírusov a/alebo tlmiť reverznú transkriptázu. Laicky povedané, látky v červených riasach môžu spustiť špecifickú bunkovú sekvenciu, ktorá prerušuje rozmnožovanie vírusov. Tiež môžu posilniť schopnosť tela tlmiť fúziu nakazených buniek. Látky obsiahnuté v červených morských riasach teda začnú pôsobiť potom, čo sa jedinec nakazí vírusovou infekciou, ale predtým, než táto infekcia prepukne naplno. Odkedy sa červené morské riasy objavili v predaji, ich predaj rastie a zákazníci hlásia, že červené morské riasy im poskytli potrebnú imunitnú podporu, ktorú pri kúpe výrobku hľadali.
 
Účinné fytochemické látky:
 
Červené morské riasy obsahujú špecifické látky s protivírusovým efektom. Nazývajú sa sulfátové polysacharidy. Hoci boli tieto látky izolované a identifikované v laboratóriách, výrobok Červené morské riasy Plus od Pure Planet je čiste prírodný a preto si zachovaváva všetky zdraviu prospešné charakteristiky vyváženého doplnku. Pri procese izolovania esenciálnych chemických látok s cieľom výroby liekov sa stráca veľká časť dôležitých látok potrebných pre vstrebanie esenciálnych látok. Červené morské riasy Plus nie sú chemicky izolovanou živinou a udržujú si tak všetky previazané faktory, vďaka ktorým sú tieto riasy prospešné pre organizmus.
 
Priaznivo ovplyvňuje:
 
Pomáha imunitnému systému pri odpovedi na rôzne baktérie, plesne a vírusové patogény.
 
Porovnanie s podobnými produktami:
 
Až do teraz neexistoval žiadny prípravok prinášajúci dlhodobú úľavu pre ľudí s chronickými herpesovými ochoreniami. Acyclovir, ktorý sa na tieto ochorenia bežne ordinuje spolu s prírodným L-lyzínom, poskytujú iba krátkodobé potlačenie symptómov herpesu. Obidve látky majú žiaľ navyše vedľajšie účinky.
 
Pure Planet verí v potenciál dvoch výnimočných potravín, červených morských rias a Spirulíny. Vo vyrovnanom pomere spolu tvoria široké spektrum živín, ktoré sa prírodnou cestou asimilujú a vstrebávajú do tela. Poskytujú kvalitné bielkoviny so všetkými esenciálnymi aminokyselinami, bohatú škálu vitamínov, nenasýtených mastných kyselín, minerálnych a stopových prvkov. Predovšetkým je však dôležitý obsah rastlinných sulfátových polysacharidov. Pokiaľ chcete nutričnú podporu, ktorá naozaj funguje, užívajte Červené morské riasy Plus od Pure Planet.
 
Ako sa vyrába: 
 
Riasy sa pestujú na konopných lanách v malých zátokách, na pôvodných miestach ich výskytu. Potom sa vylovia, usušia a zmiešajú sa so Spirulínou. Tak sa pripravujú Červené morské riasy Plus.
 
Skúsenosti:
 
„To je skutočný zázrak! V prípade prepuknutia oparu, dokonca aj s liekmi mi liečba normálne trvá 7 až 10 dní. Keď som si však dala Červené morské riasy, môj herpes doslova zmizol za 24 hodín. Je to neuveriteľné! Naozaj by som bola rada, aby o tomto ľudia vedeli, pretože sa jedná o bolestivé ochorenie, ktoré postihuje tak mnoho ľudí. Ďakujem ešte raz za tento výrobok. Urobili ste môj život omnoho šťastnejším.“ Sue
 
„Milí priatelia z Pure Planet,
 
20 rokov som trpela pásovým oparom a vyskúšala som VŠETKY mne známe dostupné prostriedky od holografickej matrice, cez Reiki až po vysoké dávky vitamínu C a lyzínu. Červené morské riasy sa s oparom vysporiadali za 48 hodín. Začala som ich brať na Veľký piatok a do Veľkonočného rána sa opary skoro úplne vyčistili…zázrak. Všetky moje negatívne myšlienky a vnútorná samomluva o tejto chorobe (hanba, pocit viny, odpor) takmer úplne zmizli. Plánujem svoj organizmus zásobovať týmto úžasným produktom aspoň 6 mesiacov a telo tak prečistiť. Začlenila som si to do rozpočtu svojich výdajov, ale zase vynechám niektoré ďalšie doplnky, pretože sa cítim tak výborne. Až mi tiekli slzy šťastia, keď som ďakovala Lise Maglianovej (predavačke) a jej vedúcej Kareene v obchode so zdravou výživou vo Flagstaffe, kam chodím nakupovať. Obe mi povedali o tomto výrobku…aké šťastie. Z hĺbky srdce Vám ďakujem.“ Alecia O’Reilly
 
“Už to bude takmer 6 mesiacov, čo používam vaše Červené morské riasy. Za tento úžasný výrobok som veľmi vďačný. Viac ako 10 rokov som mával herpesy, ktoré sa objavovali minimálne každé 2 mesiace. Červené morské riasy tieto moje problémy úplne odstránili. Jediné čo pre to musím urobiť je, že si dám 4 tablety vždy, keď cítim, že opar prichádza a symptómy do 24 hodín vymiznú. Ešte šťastnejšia je potom moja žena, ktorá herpesom netrpí. Tento prostriedok funguje výborne aj na chrípku – dal som minulú noc pár tabliet aj mojej šesťročnej dcére, ktorá sa posledných pár dní sťažovala: „Bolí ma bruško tatinko“. Dnes ráno bola úplne fit.” M.O.Manhattan Beach,CA
 
“Mávala som herpes vždy v priebehu menštruácie. Dokážete si predstaviť, aké ťažké pre mňa bolo toto obdobie. No, tieto posledné 3 mesiace užívam 2 tabletky Červených morských rias Plus denne a nemala som jediný herpes. Ďakujem pekne, Pure Planet.” P.G. Colorado Springs, CO
 
Zloženie:
 
50% Patentovaná zmes (červená riasa Gigartina a červená riasa Dumontacea)
50% Spirulina
 
Odporúčané dávkovanie:
 
Červené morské riasy Plus od Pure Planet sú balené vo vegetariánskych kapsuliach. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov užívajte 3-4 kapsule denne. Pri nástupe vírusového ochorenia si môžete dať nárazovú dávku 4-12 kapsúl denne podľa potreby. 
 

Viac informácií >>
Kontaktujte obchod VitaLine - produkty pre zdravie a vitalitu
- eshop
www.vitaline.sk 0907447790, obchod@vitaline.sk
- predajňa: Martin, Jesenského 27, 03601 Martin 043/4222888
VitaLine produkty pre zdravie a vitalitu

 
 REKLAMA
Bio Spirulina Health Link - VitaLine.sk
Prihlásenie
Meno

Heslo
 OK >>
Zabudol som heslo >>
Registrácia >>
Tip týždňa
Káva so zelenou kávou Línia Afroplants
- 80% praženej kávy + 20% sušených zelených kávových bôbov
- v sušených zrnách nedochádza k zmenám, pričom sú pôvodné látky v zrnách zachované
- zelené kávové zrná (bôby) pochádzajú z viacerých druhov kávovníkov
archív >>>
REKLAMA
Superpotraviny ...

Zeleny jacmen

 
CHIA semienka
 
GOJI
 
Kakaové boby
 
Aronia
 
Konopne semienka

Trstinova melasa

Chlorella
Projekt
Voda pre Zimbabwe
Voda pre Zimbabwe
Výživové centrá
Vý?ivové centrá

Reklama
Ručný odšťavovač >
Zachovava vitaminy a enzymy
Anketa
Pozeráte pri nákupe potravín na ich etiketách typy tzv. E - čiek ?
Áno
 51%
Nie
 16%
Niekedy
 20%
Nikdy
 14%
Počet hlasov: 12312
Reklama
Domáci výrobník rastlinného "mlieka"
SOYABELLA vyrobnik rastlinneho mlieka
Odporúčame
Vertikálny lis
OMEGA VRT
Najmenší a najľahší lis na svete
OMEGA odstavovac
Celonerezový lis
Angel Juicer - celonerezovy odstavovac
!NCLUDE(/templates/medialny_partner.jsp, 204)!
Copyright © VitaLine s.r.o. 2003 - 2015 VitaLine s.r.o.. Všetky práva vyhradené. Reklama na Strava.sk
Publikovanie a šírenie obsahu portálu je zakázané bez písomného súhlasu jeho prevádzkovateľa.
| strava.sk | správy tasr | recepty pre zdravie | ako na to? | viete, že ... | slovo odborníka | čitáreň zdravia | poznáte ich? | výber správ z internetu |
Stránky generuje redakčný systém WebJET spoločnosti InterWay a. s.