ZDRAVÁ FĽAŠA® detská 0,5 l zdrava flasa
 ( R&B Mědílek s.r.o. )

ZDRAVÁ FĽAŠA® je antibakteriálna fľaša pre každodenné použitie vyvinutá českým univerzitným výskumom v odbore nanotechnológie. Nanočastice prírodného striebra aktívne zabraňujú vzniku baktérií v nápoji, odstraňujú nepríjemný zápach a vo fľaši sa netvoria pliesne.

S trochou nadsázky tak možno povedať, že ide o inteligentnú fľašu, ktorá vie vyliečiť váš nápoj. Nanočastice striebra aplikované do materiálu fľaše zaisťujú antibakteriálne účinky po celú dobu jej životnosti.

ZDRAVÁ FĽAŠA®

    je antibakteriálna
    zabraňuje tvorbe plesní a zápachu
    ľahko sa udržuje
    má veľký plniaci otvor pre ľahké umytie
    má uzamykateľné viečko s OPEN/CLOSE systémom
    je 100% tesná i pre sýtené nápoje
    je vhodná do umývačky
    má atest Štátneho zdravotného ústavu
    vhodná pre šport a voľný čas, do školy i do zamestnania
    má moderný nadčasový dizajn
    je dodávaná v exkluzívnom balení
    český výrobok špičkovej svetovej úrovne
    priaznivá cena - komfort, ktorý si môžete dovoliťZdravá fľaša je vhodná pre deti, teenagerov, pre rekreačné účely i profesionálnych športovcov, seniorov a pre všetkých, ktorým nie je ľahostajné vlastné zdravie.

Zdravie si nosíte stále so sebou ... obsah detskej fľaše 0,5 l.

EKO POLITIKA

    Zdravá fľaša šetrí životné prostredie, nejde o jednorázový plastový nápojový obal pri výrobe Zdravej fľaše niepoužívané žiadne látky ohrozujúce životné prostredie k vymytiu Zdravej fľaše nie je potrebné používať saponáty, postačí vlažná voda výrobok je plne recyklovateľný.

V bežných plastových nápojových fľašiach možno často nájsť stopy zdraviu nezpečných látok. Pijete svoje obľúbené nápoje z PET fliaš? A viete, že PET fľaše môžu obsahovať UV stabilizátory a rôzne zmäkčovadlá? Tieto látky sú potenciálne toxické. Kúpili ste si a používate športovú fľašu vyrobenú v Číne? Ste si istí, že táto Vaša fľašazdravotný atest? Ak nie, môže obsahovať pre zdravie veľmi nebezpečné látky, vrátane bifenol A. So Zdravou fľašou Vám toto nebezpečenstvo nehrozí.ČO JE NANO?
Medzi svetom atómov a súčasným reálnym svetom leží oblasť "nanosveta", územie častíc a štruktúry o veľkosti od cca 1 do 100 nanometrov (nm). Svet v rozmeru nanometrov je veľmi malý. Pre predstavu: pomer veľkosti futbalovej lopty k nanoštruktúre o veľkosti 100 nm je rovnaký, ako pomer veľkosti zemegule k rozmeru práve tejto futbalovej lopty.
Nanotechnológiami sa označuje súbor vied, zaoberajúcich sa cielenou a presnou manipuláciou s jednotlivými atómami a molekulami tak, aby vznikol nový objekt.
Nanotechnológia je využívanie štruktúry a vlastností nanočastíc o veľkosti 1-100 nm tj približne desatina hrúbky ľudského vlasu. Táto vysoko moderná a prevratná technológia sa zaoberá štúdiom a použitím týchto materiálov vo všetkých odvetviach ľudskej činnosti.
 
REFERENCIE
Jiří Ježek - trojnásobný paralympijský víťaz, trojnásobný majster sveta v cestnej a dráhovej cyklistike: "Tie nové antibakteriálne Zdravé fľaše sú skvelé! Nielen svojou hlavnou prednosťou, teda antibakteriálnou úpravou, ktorá mimochodom naozaj funguje, pretože pri ceste zo závodu v Rakúsku som nechal v aute jednu fľašu so zvyškom nápoja a našiel som ju až po týždni. Len som ju vypláchol a je ako nová! Ale samotný materiál tela fľaše je veľmi príjemný na používanie. Príde mi mäkší, ale zároveň sa ľahko vracia do pôvodného tvaru. I transparentné prevedenie je fajn, je do nej vidieť množstvo obsahu. Myslím, že to bude ideálna fľaša na dlhodobé používanie napr. pre ženy na cvičenie, pre deti do školy, pre chlapov na spinning, či na bicykel atď. Navyše si myslím, že antibakteriálne vlastnosti budú aj dobrým marketingovým nástrojom :-) "

TECHNICKÉ ÚDAJE
Objem fľaše: 0,5 litra
Použitý materiál: Polypropylén obohatený nanočasticami striebra
Balenie: jednotlivé fľaše sú balené v ochrannej fólii a kartonovej krabici s kompletnými informáciami a návodom na použitie
Výrobca: R&B Medílek spol. s r.o., Česká republika