CROTON LECHLERI / DRAČIA KRVRodina: Euphorbiaceae
Rod: Croton
Druhy: lechleri, salutaris, palanostigma
Synonymá: Croton draco
Bežné názvy: Sangre de drago, sangre de drago, dragon’s blood, drago, sangue de drago, sangue de agua

Využívaná časť: živica/miazga

Ak máte chuť mať neustále čerstvé oleje lisované za studena je tento domáci pomocník presne pre Vás. Každé ráno olej z iných semien alebo orechov, za čas kým si umyjete zuby :-)

8 výhod Vilcacory pre imunitu, trávenie a chronické choroby ...


     Vilcacora je jednou z najlepších antivírusových bylín, posilňuje imunitný systém a pomáha bojovať proti infekciám. Táto silná bylinka je nielen proti vírusom, ale má aj protizápalové, antimutagénne a antioxidačné vlastnosti. Spomínané atribúty podporujúce zdravie môžu byť užitočné pri liečbe artitídy, alergií, astmy, cukrovky, syndrómu chronickej únavy, rakoviny, vírusových ochorení, vredov, hemoroidov a ďalších.

Rhino Horn - konvička na vyplachovanie nosaAk máte upchatý nos, ste prechladnutí, trpíte zápalmi prinosových dutín alebo máte alergiu či sennú nádchu, vyplachovanie nosa konvičkou Rhino Horn Vám môže pomôcť.

 

Bujónka...
dostali sme možnosť vyskúšať jedinečnú vec...Bujónku

Moringový olej BIO

Moringový olej BIO je pôvodom z Indie, kde rastie na úpätí Himalájí. V starovekých spisoch Hindov bol zaznamenaný pred 5000 rokmi. V priebehu stáročí sa strom moringa v tropických a subtropických oblastiach krajiny rozšíril a aj zmenil, dnes sa pestuje v mnohých krajinách ako zelenina a poznáme už 13 známych druhov.

     Amarant je pôvodom z Južnej ameriky. V tejto oblasti bol základnou potravinou Inkov a aztékov (tiež ho nazývali "svätým zrnom") a dnes to je potravina budúcnosti.  V našej oblasti ho poznáme aj pod názvom láskavec a môže sa pestovať ako okrasná rastlina - pseudoobilnina.

Čaj Odkysľovanie organizmu Serafin 2x50g

Unikátny bylinný prípravok skladajúci sa z dvoch bylinných čajov, dopoludňajšieho a popoludňajšieho.